Синоними за 'дип':

дип (прил.)
[ дип ]
види:
Толковник
синоними:
ептен (прил.), многу (прил.), сосема (прил.)
дип (сврз.)
[ дип ]
види:
Толковник
синоними:
бидејќи (сврз.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК