Синоними за 'дефлација':

дефлација (ж.)
[ де-фла-ци-ја ]
види:
Толковник
синоними:
антоними:
инфлација (ж.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК