Синоними за 'демант':

демант (м.)
[ де-мант ]
види:
Толковник
синоними:
исправка (ж.), негирање (ср.)
анаграми:
демнат, тандем
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК