Синоними за 'деловодител':

деловодител (м.)
[ де-ло-во-ди-тел ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК