Синоними за 'деби':

деби (ср.)
[ де-би ]
види:
Толковник
синоними:
настап (м.)
анаграми:
беди, биде
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК