Синоними за 'дебелогазец':

дебелогазец (м.)
[ де-бе-ло-га-зец ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК