Синоними за 'дебелина':

дебелина (ж.)
[ де-бе-ли-на ]
види:
Толковник
синоними:
згоеност (ж.)
колокации:

анаграми:
надебели
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК