Синоними за 'аура':

аура (ж.)
[ а-у-ра ]
види:
Други речници
синоними:
претчувство (ср.)
колокации:

анаграми:
ураа
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК