Синоними за 'аудиотехника':

аудиотехника (ж.)
[ а-у-ди-о-тех-ни-ка ]
види:
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК