Синоними за 'арачлија':

арачлија (м.)
[ а-ра-чли-ја ]
види:
Толковник
синоними:
даночник (м.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК