Синоними за 'алое вера':

алое вера (сло.)
[ а-ло-е-ве-ра ]
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК