Синоними за 'акт-студија':

акт-студија (ж.)
[ акт--сту-ди-ја ]
види:
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК