Синоними за 'адмиралитет':

адмиралитет (м.)
[ ад-ми-ра-ли-тет ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК