Синоними за 'автокефалија':

автокефалија (ж.)
[ ав-то-ке-фа-ли-ја ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК