а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

џиљвелија

(немен.)
Вид збор: Придавка
кокетен, кокетлив
Англиски: coquettish Турски: cilveli
Употреба: Разговорно
Изведенки
џилвелија прид.