а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

шушкав

шушкави
Вид збор: Придавка
Ранг: 9494
Што шушка.
Англиски: rustling
Примери:
шушкави лисје
шушкаво сено
Изведенки
1. шушкаво прил.
Пример: Прозборе шушкаво.
2. шушкавост ж.