а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

шукнува

шукнуваат
Вид збор: Глагол, несвршен
1. удира, чукнува
Англиски: knock Албански: godas, trokas
2. вовлекува, пика
Англиски: stick Албански: shtie, fus