а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

шампањски

шампањско
Вид збор: Придавка
Ранг: 9096
шампањ
Албански: shampanje
Употреба: Гастрономија
Примери:
Шампањско вино (бело пенливо вино од Шампањ).