а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

чичин

чичовиот
Вид збор: Придавка
(се употребува обично членувано, како именка) чичов
Англиски: uncles
Примери:
Чичиниот, не си ли ти син на пoбратимот?