а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

фотографира

фотографираат
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
Ранг: 9521
1. Направи, прави снимка, сними, снима.
Англиски: photograph Албански: fotografoj
2. (се фотографира) се сними, се снима
Англиски: photograph Албански: fotografoj, inçizoj