а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

топограф

мн. топографи
Вид збор: Именка, машки род
специјалист по топографија
Англиски: topographer Албански: topograf
Употреба: Географија