а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

спремен

спремна
Вид збор: Придавка
Ранг: 2480
готов, приготвен
Англиски: ready, prepared
Примери:
Спремен на се.
Добро е спремен.
Спремен е за разговори.