а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

снегар

мн. снегари
Вид збор: Именка, машки род
Мала шарена појна птица.
Латински: Fringilla coelebs
Употреба: Зоологија