а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

слепи

(се) слепат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 28803
(се) залепи
Англиски: stick
Употреба: Ретко