а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

складира

складираат; складиран
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
Ранг: 8508
Смести, сместува в склад.
Англиски: store
Примери:
Ги складираа стоките.