а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

сенар

мн. сенари
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 26803
Човек што продава сено.
Албански: shitës bari
Употреба: Архаизам , Економија
Примери:
Сенар и јагленар.