а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

сакан

сакани
Вид збор: Придавка
Ранг: 3740
1. љубен
Англиски: loved
Примери:
сакано дете
2. посакуван
Англиски: desired
Примери:
сакано патување
Изведенки
сакан м.
саканиот
љубен