а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

решершира

решершираат; решерширал; решерширан
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
пребарува, истражува
Англиски: research Француски: rechercher Српски: решершира Бугарски: решершира
Примери:
Новинарката не решерширала темелно.