а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

решава

Види и: реши (св.)
(се) решаваат
Вид збор: Глагол, несвршен
Ранг: 2148
(се) одлучува
Англиски: decide