а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

речица

мн. речици
Вид збор: Именка, женски род
река
Англиски: river Албански: lumë i vogël, rekë
Употреба: Географија , Деминутив
Изведенки
речичка ж.
мн. речички