а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

раскалавен

раскалавениот
Вид збор: Придавка
1. Што има својство на кал.
Англиски: muddy
Примери:
раскалавен двор
раскалавена земја
раскалавена нива
2. разгален, распуштен
Англиски: spoiled
Употреба: Преносно значење
Примери:
раскалавени девојки
раскалавено момче
раскалавен студент