а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

ракитовина

мн. ракитовини
Вид збор: Именка, женски род
Ракитово дрво или гранки.
Англиски: willow Албански: dru shelge
Употреба: Ботаника