а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

разулари

(се) разуларат
Вид збор: Глагол, свршен
(се) разузди, (се) разузда, (се) разоглави