а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пропаднат

пропадната
Вид збор: Придавка
Ранг: 11081
1. истрошен, изабен, расипан
Англиски: dilapidated
Примери:
пропадната куќа
2. неуспешен
Англиски: unsuccessful
Употреба: Преносно значење
Примери:
пропадната зделка