а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

преран

прерани
Вид збор: Придавка
Ранг: 17653
Премногу ран.
Англиски: early
Примери:
Прерана смрт.
Изведенки
прерано прил.
Пример: Дојде прерано.