а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

песји

песја
Вид збор: Придавка
Ранг: 23511
1. Што е од пес.
Примери:
Песја трага.
Песја стапалка.
2. тежок, мачен
Англиски: troublesome
Употреба: Преносно значење
Примери:
Песји живот.
Изрази
(разг.) Песји сину!