а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

парализиран

парализирана
Вид збор: Придавка
Ранг: 13156
неподвижен, фатен
Англиски: paralyzed
Употреба: Медицина
Примери:
Парализирана рака.
Парализиран сообраќај.
Изведенки
парализираност ж.