а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

отприлика

Вид збор: Прилог
Ранг: 6685
приближно, околу
Англиски: approximately Српски: отприлике
Употреба: Дијалектен збор
Примери:
Тоа отприлика оди вака.