а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

носиште

Види и: нос (м.)
мн. носишта
Вид збор: Именка, среден род
Ранг: 49906
нос
Англиски: nose Албански: hundë e madhe
Употреба: Анатомија , Аугментатив