а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

неразблажен

неразблажениот
Вид збор: Придавка
За течност - што не е разблажен.
Англиски: undiluted
Примери:
неразблажена киселина, неразблажен раствор