а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

немош

(едн.)
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 42081
1. немоќ
Англиски: impotence Албански: paaftësi
2. болест, слабост
Англиски: weakness Албански: dobësi, ligështi