а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

неексплодиран

неексплодираниот
Вид збор: Придавка
Ранг: 46783
Што не експлодирал.
Англиски: unexploded
Примери:
неексплодиран проектил, неексплодирани мини