а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

надваса

надвасаат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 45663
наваса
Изведенки
1. надвасува несв.
надвасуваат
2. надвасување ср.
глаг. им.