а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

наглас

Вид збор: Прилог
Ранг: 18276
Гласно, да може да се чуе.
Англиски: loudly
Примери:
Погледнаа и се насмеаја наглас.
Помисли наглас.