а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

мансарда

мн. мансарди
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 9994
Просторија или мал стан под покривот; таванска просторија.
Англиски: attic-room
Употреба: Архитектура и градба