а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

кутале

Види и: куче (ср.)
мн. куталиња
Вид збор: Именка, среден род
Ранг: 30797
куче
Англиски: dog
Употреба: Деминутив , Хипокористика