а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

краткоум

краткоумиот
Вид збор: Придавка
кусоумен
Примери:
Краткоумна одлука.
Изведенки
1. краткоумен прид.
2. краткоумност ж.