а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

катана

Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 52816
1. крупен коњ
Албански: kal i madh
Употреба: Разговорно
2. крупна жена
Албански: grua e madhe
Употреба: Преносно значење , Разговорно