а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

исере

(се) исерат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 50243
сере
Англиски: defecate
Употреба: Вулгарно
Изведенки
1. исерува несв.
(се) исеруваат
2. исерување ср.
глаг. им.