а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

измамлив

измамливиот
Вид збор: Придавка
Што мами, измамува.
Англиски: deceitful
Примери:
измамливи духови
измамлива убавина